- Sweet.tv - internetes TV
- Tarr Kft. kábeltv, internet, telefon
- Háborog az Apple az iPhone-ra írt első pornóapp miatt
- Xiaomi AX3600 WiFi 6 AIoT Router
- Az OpenAI szerint az USA-nak sürgősen újabb adatközpontokra van szüksége
- Kodi és kiegészítői magyar nyelvű online tartalmakhoz (Linux, Windows)
- Elon Musk nem kér a TikTokból
- Corel Draw topic
- Otthoni hálózat és internet megosztás
- Mikrotik routerek
-
IT café
Autós topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
Termi16
őstag
Én úgy vagyok ezzel, hogy ez azért bőven luxus. Új autó, nem is éppen olcsó....de én meg inkább egy ilyenbe ülnék mint egy öreg v8-ba. Persze ez egyéni preferencia részemről.
Sose azt nézem, hogy mennyi benzint spórolok meg, vagy hogy most még épp 1-2 évig ingyenes a parkolás, hanem hogy lenne egy fasza autóm ami valszeg nem romlik el, csendes, komfortos és szinte nulla karbantartást kér, mellette pedig tele van mindenféle menő kütyüvel és még megy is.
Nekem is a 3. vagy a legmagasabb felszereltség kéne belőle, utóbbiban igazából csak Bose+félbőr van plusszba talán.
Az önerő kb kijönne a mostani 2 autóm árából, a finanszirozása meg nagyon baráti.
Viszont azt is benne van, hogy ez még azért egy kicsit kompromisszimos hatótáv ha mondjuk rokonlátogatásról beszélünk, szóval mégiscsak lehet jobban megéri megvárni az év végi verziót.
Telefonszámomat megtalálod az adataimnál!
-
EQMontoya
veterán
Nem kapkodnám el nagyon ezt a villanyautó kérdést, addig lesz a sok zöld rendszám, meg ingyen parkolás, meg ilyesmi, ameddig nem vettek elegen, aztán utána majd ráültetnek szépen mindenkit a rollerre.
Persze, ha valaki ingázik 2x30km-t naponta, annak megérheti.
Same rules apply!
Új hozzászólás Aktív témák
- Politika
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Napelem
- Trollok komolyan
- A gyári kábelek fontosságára hívják fel a figyelmet az új GeForce-ok gyártói
- Vigneau interaktív lokálblogja
- Sweet.tv - internetes TV
- Elektromos autók - motorok
- Szilícium-szén teleppel készül a Galaxy S26
- Játékba csomagolt malware 85 GB-ban
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: Marketing Budget
Város: Budapest