Új hozzászólás Aktív témák

  • BigBlackDog

    veterán

    válasz Mappa #78934 üzenetére

    Hát, szerintem, ha van rajta rendszám és közterületen áll, sok mindent nem tudtok tenni. :(

    Cég környékén áll egy rendszám nélküli, rozsdás kerekű, avarral és szarral beborított kb. 15 éves Ford KA egy felfestés alapján forgalom elől elzárt területen (de igazából az út szélén, senki nem zavar). Mindkét ajtaja nyitva. Két nappal ezelőtt került ide, tegnap este már megkapta a mikuláscsomagot, ma reggelre meg már kerékbilincs is volt rajta. A hónapok óta nem mozduló, rendszámos "roncsokat" (na jó, lehet, hogy képesek mozogni is) meg senki nem bántja. :(

    De pl. az 1-es főút mellett a padkán, lakott területen kívül is fél évig állt egy 406-os Pug. Először rendszámmal, majd tél környékén pakoltak valamit a csomagtartójában, aztán tavasszal már rendszám nélkül. Utána csak ~2 hónapig láttam, aztán eltűnt. Mint utólag megtudtam, 2 faluval arrébb lévő emberé volt, aki hitelre vette, de nem tudta fizetni és a bank visszaszedte a kocsit. Emberünk meg nem akarta "visszaadni" és egyszer hazafelé menet pont ott fogyott ki a benzin belőle. Szóval ott is hagyta. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák