Új hozzászólás Aktív témák

  • roberto211

    őstag

    Csak egy tanulság ,hogy Fóton az aaa autóba hátulról esetek 99 százalékában tilos autót venni! Azon kivül hogy némelyik kókányolt sz@r valamelyik életveszélyes is.

    Kimentem autovasarlasi szandekkal legfokepppen 1.3 16v swiftert h jóóaz atmenetileg mondom meg eros autorol inkabb lemondok.. kivul az oszlopok plusz tető zongoralakk feketere lefestve ,festék pattogott lefele gondolom hazi barkacs, kuszob lyukas ,első merevítő szétporladva.! Mocitető fel olaj kb 0, szervoolajtartályt nem talaltam,motor jó olajos...

    Mondom inditsuk be. Abban a pillanatban kerregő hang,ertekesitovel kinyomattam kuplungot megszunt. Mondom kiraly valszeg kinyomócsapágy. Beleültem mentunk egy kört gs létére nem volt benne szervo tehat lehet torott volt mert klima is volt benne de szervoolajtartaly mar nem. Fékmunkahenger is kuka lehetett,majdnem padlóig tudtam nyomni akkor is alig fogott fura hangja is volt. Mondom ezt skippelem neztem egy vagyonőrt. 1.3 16v,3x ra beindult bikaval szervo jo volt muszakilag jo volt de nem volt az igazi.. Jo vezetni amugy belatni.az egesz utat olyan mintha egy mini kockát vezetnek de tetszesem nem nyerte el.. Mondtam kereskedőnek ne szivasson ilyen bontóból visszaallitott sz@rokkal mutasson olyan autót amire egyaltalan erdemes raneznem. Na jott egy c corsa. Csalodas volt meghozza pozitiv csalodas. Beultem lejjebb tettem ulest, kicsit hatratolva es ha nem is terpeszkedve de jól elfértem benne. Kis komfortos autó, viszonylag nagy belsővel muszakilag teljesen korrekt volt pöccröff indult ,ment minden rendben volt ,fektarcsa cseres lett volna de ez a legkevesebb.. kicsit karcos volt de ezt munez megoldotta volna majd. :DDD

    Tehat nagyon fasza kis autót ismertem meg c corsa 3ajtos 'szemelyeben" asszonynak is tetszik tehat most erre vadaszok.. Kint nezegettem,tobb mint valoszinu onnet lesz mert c corsabol valasztek es allapot eg es fold .. nemetek javara.. Regado is fillerek ra,alkatresz van,fogyasztas jo ,elferek benne mas meg nem kell. Szervo sztem elektromos benne mert kisujjal is konnyu volt tekerni. Klima szervos peldanyra sasolok most remelem par heten belul sikerul kimennem egy c corsaert ;)

    [ Szerkesztve ]

    Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

Új hozzászólás Aktív témák