Új hozzászólás Aktív témák

  • Alusky

    aktív tag

    Nekem 15 a Kangoo a K&H-nál negyed évre és 17 a Master úgy, hogy tehergépjármű mindkettő és a Master B1 a Kangoo B6. Értelmetlenek ezek bónusz fokozatok, a jóval lejjeb lévő és nagyobb, erősebb kocsi alig kerül többe. Most újrakalkuláltam és az Allianz adná a legolcsóbbat kőkemény -2 ezer mindkettőre. Ennyiért én meg nem váltok, ha elérek a fordulókhoz, mert a K&H-nál vagyok ezer éve, ott van a többi biztosítás is meg a számla is, nekem az meg fontosabb egy helyen legyen minden.

    A Megane 9000 volt anno. Én életkorban, jogsi évben, lakóhelyben, megtett Km-ben lényegében a legminimálisabb kockázatú ember vagyok azért ilyen olcsó. Ha a mama cseréli a Caddyt szerintem az is az én nevemre lesz véve, mert ha öröklés lenne újra akkor nem kell feleslegesen átírni azt is a nevemre meg amúgy is én használom azt is. Bár azért a mama jól bírja szerintem 10 év még van benne, de egy bizonyos életkor fölött már ezekre is gondolni kell. Meg szerintem olcsóbb lenne nálam amúgy is B0-ban, mint nála B10-ben az életkora miatt, így hogy ezek a bónusz fokozatok semmit se érnek. Ráadásul az egy fiatal és erős autó lesz, az lesz a legdrágább mind közül így még jobban kijön a különbség az én nevemre.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák