Új hozzászólás Aktív témák

  • tboldi

    nagyúr

    válasz Vismajor01 #271013 üzenetére

    Én 3x estem.
    - Először 2009-10 táján Puch Maxival elcsúsztam a Lajta töltésén a nedves füvön, nyilván ez saját hiba, de nem volt semmi, csak zöld lettem itt-ott;
    - Másodszor 2013-ban a 125-ös ETZ első kerekének nekiszaladt a semmiből egy kutya, és elvesztettem az egyensúlyom, az eredmény zúzódások, horzsolások és bevérzések;
    - Harmadjára meg 2015-ben egy audis hölgyemény úgy vélte, hogy neki nem elég a 90 km/h és a 3-4 m-es sáv a kanyar bevételéhez ([link]), ekkor tört életemben először csontom, és nem is lett elaprózva, dupla nyílt törés, boka és comb. Az alig 2 éves és 6000 km-t futott CB500X egy pillanat alatt gtk lett.

    Az ETZ-vel amúgy volt még egy close call, egy macska is át akart szaladni előttem, de átmentem rajta első kerékkel, aztán valahogy kikeveredett oldalra. Szerencsére nem lett belőle nagyobb baj, én függőleges orientációban maradtam, és a cicmic is továbbszaladt.

    szerk.: És ha már állatos sztorik, a MiTóval egy galambot skalpoltam meg pár hónapja, nem repült el a gyagya, csak úgy szálltak a tollak mindenfelé. :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák