Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz kisza25 #263485 üzenetére

    Feltettem a Meganet, másnap hívtak hogy kövi nap jönnének, már akkor el akarták vinni (felső középre árazva, mert mégis csak 160 méter volt benne 2014 benyás 3,33m-ért). Túl olcsón adtam és túl korán vitték el :DDD
    Vagy szerencse (bár minden autómat max az első érdeklődő vitte, vagy még hirdetés felrakás előtt).

    Vismajor01: MX5öt bármi mellé meg lehet indokolni :DDD

    Köszi mindenkinek :)

    #napifogyi: Reggel melóba 10km-en 5,9-et ír. Tegnap 4km (mosóig) 6,8, utána lévő 11km az 5,0.
    Ha még Oroszlányba járnék melózni (2×50km) akkor szerintem meglenne azaz 5,5l/100km átlag, pedig kurva nagy. Mármint, értem én hogy eleve fényterű*, de alig látok át felette, szokatlanul magas, kb szemmagasságban van a pótféklámpa :D .

    *: Reggel esegetett az eső, így autóval jöttem melóba. Szürkés komor idő, gurulok ki a garázsból és olyan világos lett az autóban mint állat. Fejem felettig ugye szélvédő, tetőn rohadt nagy üveg, szokatlanul világos volt.

    Carlink 2A2: Átettem javaslatok alapján 2,4Ghzre, egyelőre működik, gmapsal már ment az osztott nézet.

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k, Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák