Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz MasterMark #169935 üzenetére

    Nagyon jó lenne, de sajnos sokszor az sem lenne elég. Én eléggé nyugis típus vagyok, de sajnos magamon is észreveszem néha (bár egyre ritkábban), h "elgurul a gyógyszerem" és csinálok hülyeségeket - amiket kb azonnal meg is bánok. Fel kell nőni fejben egy nagy teljesítményű autóhoz mert nagyon könnyű vele túlzásokba esni. És a legtöbbször úgy, h igazából észre sem veszed! Például nekiállsz előzni három autót és mire a végére érsz már 180-nel mész (amit lehet, h 120-nak sem érzel egy jobb autóban). A lényeg: néha nagy önuralom és józanság kell egy erős autóhoz, szval szerintem sem lenne hülyeség egy pszichológiai teszthez kötni a használatukat. Plusz az sem lenne hülyeség, h az extrém gyorshajtóktól azonnal vegyék el a jogsit pár hónapra. Most nincs ami visszatartsa őket (a max 300 ezres büntetés nyilván nem fog senkit). A gyorsasági motorokra ez hatványozottan igaz.

    Zoli-bácsi: "Nem tudom, de remélem amputálni kell a lábát a kedves úrnak. ;] " - milyen kedves tőled. :U

    máyköl: "Letezik szep X6?" - az előző két széria tetszett nekem. :B A mostani hátulról tényleg egy gnóm.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés