Új hozzászólás Aktív témák

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz EQMontoya #163751 üzenetére

    A szentfazék messze áll tőlem, de nekem ez az egy mondata ütötte meg a fülem:

    "Szóval, ha F1 pilóta lennék, el tudnám magyarázni, miért nem az én hibám."

    Az általa felvázolt helyzetben egyértelműen ő volt a hunyó, kár a csillagok állására fogni. Gondolom sokaknál itt nyílt ki a bicska.

    De járhattak volna rosszabbul is, szerencsére nem ez történt. Nálunk azért akad 1-1 pilóta, akinek nagyon, de tényleg nagyon nem adja ki a matek:

    például az egyik ügyfél volt, aki bekerült anno a hírekbe, hogy Székesfehérvárnál sikerült egy tornászt megszégyenítő mutatványt előadnia:

    ("poén": románok vették meg a roncsot, szóval lehet ebből még egyszer autót csináltak)

    Ez meg a Mustang, amit írtam korábban, a "vicc" az, hogy ezt normál módban hozta össze, egy sima teli gáznál, nem volt se sport, se track mód.

    kisza25: Be, de tuti nem nyílik? :F Középiskolában volt egy osztálytársam, akit a szélvédőn kisegített egy kinyíló légzsák. (Bár lehet vagányul maga mögött kötötte be, arról már nem mesélt).

    [ Szerkesztve ]

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák