Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    válasz Magnum_ #150074 üzenetére

    A mai reggelt a szervizben indítottam. Próbáltam növelni az esélyeket azzal, hogy nyitás előtt már a kapuban álltam...Szerencsére bejött, mert legalább fogadtak, és megnézték. Most már biztosan meg tudom mondani mi a baj(ok).
    - Eltört a jobb hátsó rugó.
    - Kiszakadt a jobb hátsó lengéscsillapító, ami ereszti az olajat is legalább.
    - A lengéscsillapító tetején van egy alu öntvény tartó ami szintén kuka.

    Eddig ennyit láttak. Mivel előbbi kettőt párban cserélik ezért már most boldog karit lehet kívánni... Alkatrész + munkára mondtak előreláthatólag 90K-t. Remélem gyorsan megcsinálják és nem lesz semmi extra. :( (mindig van...)

    Valószínűleg ez már érlelődött egy ideje mert bár a Hungária azon szakasza elég sz@r, de 50-es tempónál nem indokolt. Valószínű egy korábbi kátyút már elvégezte a meló nagy részét, most csak megkapta a kegyelem döfést. Innen is üdvözlöm királyunk, a stadionépítéseket, és a közút-hálózathoz való állami hozzáállást. Kiváló állapotban vannak. :(((

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák