Új hozzászólás Aktív témák

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz #89309696 #144088 üzenetére

    Nem a nyári vs télire írtam a rosszabb csúszást, hanem a 4 évszakos vs télire. Az átmeneti időben a 4 évszakos jobb, mint a téli abroncs. És sajnos az utóbbi években elég kevésszer van igazán tél, inkább csak ilyen semmilyen idő, elég nagy hőmérséklet ingadozással. És szó nincs arról, hogy Schumachernek kéne lenni hozzá. Messze nem megyek már annyit, mint mondjuk 3-4 évvel ezelőtt, mert más lett a munkaköröm, de azért csak sikerült 7 számjegyűt összeautóznom, javarészt idehaza és láttam elég sok mindent. De ahogy írtam, nem térítek meg senkit, csak remélem, hogy sosem lesz igazam - vagy igazunk - abban, hogy pont az a pár méter hiányzik a boldogsághoz.

    bitpork: Millió és egy helyzet van, amikor számít az abroncs, bármennyire is defenzíven vezetsz. Ha ezt nem érted meg, vagy nem fogod fel fél millával a lábadban, akkor nem is igazán értem, hogy miről beszélünk. Sehol nem gyilkosoztalak le, fusd át újra a hozzászólást...

    [ Szerkesztve ]

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák