Új hozzászólás Aktív témák

  • gaborbol

    őstag

    Fel kellett mennem NY-ba kocsival lehozni szuloket repterrol, lefoglaltam egy luxus kategorias kocsit. Lincoln MKS, vagy Cadillac XTS, apro betuvel hozzateve "vagy valami hasonlo". Szeretem a szedanokat, vegre nem SUV, nagy kenylemes hajo, szepen elferunk benne,

    Odaerek,hat gond van mert alig van auto, vagy adnak egy V8-as mustang cabriot, vagy egy infinity qx70-et.

    Mustang merete matt kilove, SUV-ot sem szeretnek, adjanak egy szedant... De nincs mas es ez a SUN is resze a luxus csomagnak, vagy elviszem azt, vagy menjek at masik telephelyekre....Mar elve kesesben voltam, elhoztam a QX70-et.

    V6 3.7 L nagyon szepen morog a motor, lelkes, ugrik,egyesz, jo vezetni.

    Fereallok, telefon parositva, de nem jatszik le zenet. :F
    Nezem a hi-fi-t, semmi markajelzes nincs rajta, hangszorok BOSE, szepen szol, de ennyi.

    CD-s radio( nincs MP3-se), radio 1-6 ig programozhato savok es ennyi. Nincs erinto kepernyos sem,az osszes funkcio a menube a fogyasztas es a szerviz idopontok. USB port van, de az meg csak ismeretlen eszkozt uzenetet dobal fel.
    Oke, mi van ebbe konkretan ? Semmi, semmi sincs benne.

    Holt ter figyeles, nincs, semmi mai biztonsag extra, mint savtartas, radaros fekezes-tempomat, nope.
    Extrak: BT csak telefon, es a tolato kamera :DDD

    Nem hittem el, hogy "balkan editiont" kimondottan a kolcsonzoknek csinalnak, es 2017-es modell volt.
    A motorn kivul meg a tankajot mogott levo "premium fuel only" feliratot leszamitva semmi premiumot nem sikerult felfedezni benne :DDD

Új hozzászólás Aktív témák