Új hozzászólás Aktív témák

  • Termi16

    őstag

    válasz kisza25 #106273 üzenetére

    Én azt mondom most neked, hogy ha végül veszel egy számodra megfelelő SUV-ot (de hozza az elvárt szintet!), akkor utána már soha többet nem fogsz mást venni, a következő is SUV lesz :P A jót könnyű megszokni.

    A Baleno fogyasztásban és gyorsulásban is jobb, mint az I20, plussz Suzuki, soha el nem romlik, de cserébe minden olcsó hozzá. De amúgy tényleg nem nagy előrelépés, főleg dizájn meg belső tekintetében.

    A hiteles parádat megértem, faterom is hasonlóan járt, csak ő már nagyon a vége felé volt a dolognak és ezért "csak" 2-300-zal lett drágább a történet, meg végül ő is visszafizette.

    Azt viszont fontos megjegyezni, hogy az a konkrét hitel egy nagy fos volt, attól még vannak normális hitelek is.

    Fel tudsz venni lóvét fix kamattal, soha nem változik a törlesztőd, és ez nem marketing meg humbug :D Onnantól meg tényleg csak azon múlik, hogy azt a bizonyos törlesztőt végig tudd fizetni.

    Meg nálad nem az van, mint az átlag magyarnál, hogy van neki 500 kp és venné a 4,5 misis autót, hanem egy nagyságrendekkel kisebb összeget kéne felvenned. Szerintem nem kérdés, aztán jöhet a Vitara. :C

    Telefonszámomat megtalálod az adataimnál!

Új hozzászólás Aktív témák