Új hozzászólás Aktív témák

  • grizlisandor

    addikt

    Egy kis segítségre lenne szükségem.
    1. Múltkor téma volt a tankolókártyák, kértem én is Netrisk MOL kártyát. Az a kérdésem, hogy van valahol egy online felületen nyomon lehet követni a kártyán lévő összegek alakulását? Én nem találom, a KártyaKözpont megvan, de a meglévőt nem sikerült hozzáadni, csak újat akar folyamatosan.

    2. Az Alteát úgy vettem, hogy kicsit ki van hasadva a vezetőülésen a deréktámasznál, lásd képek. 1(katt) 2(katt)
    Beszéltem autókárpitossal és az a probléma, hogy ő ugyanilyen anyaggal nem tudja helyettesíteni, nézzek bontóból és annak segítségével ki tudja szépen javítani. Vadásztam itt a b megyei bontókat, de sehol nem találtam. Van egy altea bontást, ott a támasz részek színei egyeznek, de 15k a vezetőülés vagy 40k a szett, arra meg nincs szükség. Ajánlották a BaraKárpitot, jó vállalkozóként telefonba mondta, hogy megoldja, de ezért BPre rohanni nem szeretnék. Az anyagot bontott anyagból lenne, de azt meg nem árusítja külön. Van egy olyan érzésem, hogy a végére ő marad a megoldás, ha vállalja, hogy aznap megoldja. Írtam e-mailt a Autoleder Kft.-nek, googlezás alapján náluk van még sokfajta kárpit minta, hátha van nekik. Szerintetek merre folytassam a keresést?

Új hozzászólás Aktív témák