Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz ignorant #17636 üzenetére

    Sikerült ignorálni azt a részt, hogy "a maga területén".
    Altcoin földön sokaknak egy örökkévalóság, amit egy ehhez hasonló funkcióra kell várni a javaslattételtől a kódfésülgetésen át a tényleges implementációig, és szerintem korlátozottabb a gyakorlatilag keresztülvihető dolgok köre, mint szerinted. Elég sok már az erős érdekeltség, és mindig lesz valaki, akinek valami nem tetszik (akár csak épp abból az okból, hogy hasznot szeretne szakítani azon, ha egy altcoin valósítja meg és profitálhat a hype-ból, vagy mert BTC-n belül alapozott arra, hogy profitál majd egy "hiányosságból", vagy egyszerűen csak nem akar kockáztatni egy módosítással, ha neki nem közvetlenül hasznos, stb).

    Ha elér egy szintet, akkor nem kell többé $-ban gondolkodnod. :P
    Ez pont ugyan úgy igaz a Bitcoin-ra is, mint a többire. Egyiknél sem tudom smile nélkül leírni, de azzal mindkettőnél ugyan úgy le lehet.

    Sokan vannak, akiknek ilyen szempontból jobb és kényelmesebb a DarkCoin, mert nem akarnak vele foglalkozni, hogy miként lehet anonimmá tenni, illetve ha alapértelmezett funkció, akkor "bolondbiztos", a bolondok őrjöngése (ha megégnek) az negatív reklám.

    - De én az hittem a Bitcoin anonim, és csak így tudom meg, hogy mégsem?"
    - Pusztán annyit kellett volna tenned, hogy ... ... ...
    - Most már jókor mondod b@zmeg, már besz¤ptam! Amúgy se értem mit halandzsázol. Azt hittem ezért jó a Bitcoin, hogy ilyen ne legyen.

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák