Új hozzászólás Aktív témák

  • fireman123

    őstag

    válasz Emperor_ #75355 üzenetére

    "Miért vizionálsz medvét?" .....ezt nem én vizionálom, hanem tőlem hozzáértőbbek/tapasztaltabbak írják, (nem hallottál még a 4 éves ciklusokról?).... ha kicsit utána olvasol akkor láthatod, hogy a BTC eddigi története 4 éves ciklusokból állt, mindig a reward felezést követően kb. 5-6 hónappal kezdődik a felfelé ívelő szakasz, majd a csúcs után nagyon jelentős visszaesés a jkövetkező 1-1,5 évben, ez már háromszor ugyanígy történt/ismétlődött ezért valószínűsítik, hogy most is így lesz, persze a mértéke, lefolyása nem azonos de nagyon hasonló. (a korábbiakban nem voltak Musk-ok, mégis így folyt le, tehát ez nem játszik) Nézd meg az alábbi diagramot és huzogasd a csúszkákat [link] , szépen látszanak a fentiek.
    Mert Te úgy gondolod, hogy ezentúl csak felfelé fogunk menni állandóan (kisebb korrekciókkal) és a fák az égig nőnek nagy visszaesések nélkül? (majd nézz rá az árakra 1-1,5 év múlva).....én végig néztem a 2017-es bikát is és az azt követő 2018-19-es medvét is mivel akkor még semmit sem tudtam erről,.....hát nem volt szép látni, hogy a btc 20e-ről 3,5e-re lement, vagy az eth 1400-ról 80 dollárra, ....közben sokan csak azt gondoltál minden esésnél hogy ez csak egy kis korrekció és mindjárt indulunk felfelé új csúcsokra, hát nem így történt, mindig lejjebb és lejjebb mentünk, és a következő reward felezés után indult csak felfelé tartósan (csak közben eltelt 3-4 év) és az altok ettől sokkal nagyobbat mentek lefelé, sok alt 90-95%-ot is, nagyon sok meg egyszerűen eltűnt/megszűnt. Érdemes megnézni pl. a 2016-os év top20-50 coinját a mostani top20-50-el szemben, nem sok maradt meg az akkoriakból.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák