Új hozzászólás Aktív témák

  • dvd_R+

    őstag

    válasz kenwood #67793 üzenetére

    Én teljesen normál hangnemben kérdeztem valamit, de ez az utolsó válasz picit már súrolja a (számomra) nem normális hangnemet

    Molex 230w -ig terhelhető úgy tudom, sata 125w -ig,
    nincsi lyen hosszabitó, se pcie csatlakozasú riser
    abból kell "dolgoznom" amit hoznak.
    Ezt hozták hogy kezdjek belőle valamit

    mert jelenleg a 7 kártya egy fsp bronzos tápról és egy evga 750w budget goldos tápról ment
    az evga tápkábelei nem gyáriak voltak hanem valami utangyartott szutyok, és 1 molexre 3 riser volt bedugva és sorolhatnam... igazából egy fotó szerintem bőven elrettentő lenne..

    Hozzáteszem 3 hónapja így használja és ment hibátlanul..

    Tegnap közöltem ez igy nem oké, ma hoztak 2 tápot, riser pcie, és pcie hosszabitó nincs
    ebből kell megoldanom

    És a kérdésem nem arra irányult, hogy alternatív legjobb megoldasnak mit ajanlasz mert nyilvan a pcie a legjobb. Hanem az hogy " ha 1 molex ágra 2db vga-t rx5600xt és rx5700 dugok molex riseren az még belefér e ? ha nem akkor 1 molex 1 riser, masik sata agra meg megy a sata molex atalakitó és abba a masik riser..

    De egyszerűbb szépen foggalmazva leb*szni az embert háttérinfo nélkül mintsem a kérdésre válaszolni..

    k.. melegem van, itt b... a rezet ezzel a sz...al és egy egyszerű kérdésre való válasz helyett jön az megmondom okoskodó számomra már picit sértő stílus

    Azt hiszem utolsó kérdésem volt itt ha ez megy itt ..
    :R

    Ui erre majd jön a megint megmondom a tutit, és én 1 idiota vagyok :R
    Előre is köszi és itt befejeztem :D :R :U

    Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

Új hozzászólás Aktív témák