Új hozzászólás Aktív témák

  • NoX

    senior tag

    Nem tudom hányan ismeritek innen a Zergpool-t, de nemrég bevezették, hogy lehet solo-ban is bányászni. Így, ha te találsz meg egy blokkot, akkor a reward mind a tiéd, nem kell osztozkodni.
    Ennél egy fokkal jobb, hogy lehet party-ban is nyomni, azaz többen összeállni, így több eséllyel találunk blokkot, és csak közöttünk oszlik szét a jutalom.
    Gondoltam ebben a kicsit ínséges időkben érdemes lehet szerencsét próbálni.

    Természetesen minden konvertálódik egyből BTC-be. Vagy kérheted LTC-be, vagy DASH-ba is. Megbízható pool, én régóta használom, és eddig rendben voltak a kifizetések.

    Aki érti miről beszélek, az használja az m=party.prohardver jelszót a jelenlegi mellé írva.

    Én most épp MTP-t túrok CryptoDredge-el, és így néz ki az indítási parancsom;

    CryptoDredge.exe -a mtp -o stratum+tcp://mtp.mine.zergpool.com:3000 -u BTCcim -p ID=nvidiaworker,c=BTC,m=party.prohardver

    4db 1080 Ti dolgozik és alkalmanként ugrálok, hogy mindig az adott pillanatban legjobban hozó algót túrjam a pool visszajelzése alapján. x16r/x16s szokott még sokszor terítéken lenni mostanában.

    Egy kis kedvcsináló, hogyha solo-ban bányásztam volna, akkor az elmúlt napokban a következő blokkokat én találtam volna meg, és az értük járó reward mind az enyém lett volna:

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák