Új hozzászólás Aktív témák

  • aleister

    veterán

    válasz zsolti_20 #40900 üzenetére

    A 20 MH/s valóban nagyon jó lenne, de csak a miner őrült meg.
    15.4 körül van a rekordom. Ez a 20 teljesen irreális.

    (#40901) szazbolha
    Sajnos a pool statban már a valós 44-45-ös hashrate került be, ami a 3 kártyától elvárható.
    Nekem az AB jól működik. Eddig max 8 gpu-t látott, és azt szépen kezelte is.

    A HW info nem tudja a CU magok számát megmondani? Egyébként a Claymore kiírja az elején.

    (#40908) Istv@n
    Ahogy írtam már, ez a 20 valami programhiba lehetett. Nekem 14-15 között kapálnak. A csúcs 15.4 volt. Ennél már csak pár tizeddel többet tudnék szerintem kihozni, de nem akarom kitaposni a belüket.

    Az alábbi power limiteket használom:
    Asus Strix: -49
    Gigabyte OC 4 GD: -13
    Sapphire: Pulse: -33

    A memória 1650-es időzítései van mindenhol felmásolva. Kártyától függően 2050-2150 MHz-n futnak.

    A Powlim kicsit félrevezető lehet, mert bár a Gigabyte-nál csak -13, de ezen az értéken csökken le a gpu cure annyira, mint a másik két kártya esetén (kb 1080-1100 Mhz közé). Ráadásul mivel ez a kártya csak 45 watt TDP-s, a többi meg 65, ezért fogyasztásban, melegedésben ennyivel is ott van, mint a többi.

    (#40928) mepet
    Én mindig is AMD párti voltam. Mókolással jobb ár/érték arányú kártyák lesznek, mint egy átlagos NV, DE amióta összeraktam tavaly október elején a GTX 1060-as rigemet az megy. Az eltelt majdnem 5 hónap alatt egyszer sem állt meg. Sose. Az elején még ránéztem Teamviewer-ben, most már csak a pool statban látom, hogy megy. Nem kell vele foglalkozni. Én így képzelek el egy kulturált rig-et.
    Ezzel szemben a 2 RX 560-as rigen meg sem tudnám mondani, hogy hányszor kellett oprendszer reinstallt, driver tisztítást, driver verziókkal szopkodást csinálnom. És ezek után még mindig bele tudok futni orbitális crash-ekbe.. Van, hogy bírja egy hétig, van, hogy úgy összeomlik, hogy nem látja a helyreállítás után az egyik-másik vga-t. Ilyen volt tegnap is.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

Új hozzászólás Aktív témák