Új hozzászólás Aktív témák

  • cuko

    aktív tag

    válasz fireman123 #40660 üzenetére

    Ez a "hátrafele nyomják ki a meleget" mondás szerintem elsősorban a blower típusú hűtésekre igaz, a legtöbb nem referenciahűtésű kártyánál látott megoldásnál minden irányba megy a levegő - illusztráció.

    Blower mögé nem raknék ellenfújó ventit (habár kipróbálni lehet kipróbálnám), sima nyitott hűtésűre teljesen nyugodtan viszont.

    Az a hilti szalagos megoldás tényleg jónak és egyszerűnek tűnik, ha meg tudod oldani, szerintem érdemes azt kipróbálni.

    Amúgy neked is, meg másoknak is, akik a hűtésen gondolkoznak érdemes benézni a ventis topikba szerintem, nagyon jó az összefoglaló és segítőkészek a topiklakók is. :)
    (Persze már az összefoglaló + keresővel elég jól fel tudod homályosítani magadat.)
    Illetve amivel én kiegészíteném bányász rig-specifikusan, az az, hogy ha garázsban, pincében, külön helyiségben van a rig, ahol nem számít a hang, én nyugodtan nézelődnék a legolcsóbb ventik között is.
    (600Ft-os 120as Akasa sima házventiket vettünk nyár közepén, azóta hűtik a rigjeinket, nem halkak, nem is brutál teljesítményűek, de olcsók voltak és hűtenek.)

    fogtunder képén is Akasa Vipernek tűnnek a ventik (mintha olvastam is tőle korábban, hogy azokat vett), azok más kategória azért. :)

Új hozzászólás Aktív témák