Új hozzászólás Aktív témák

  • Plasticbomb

    addikt

    válasz Bossp #39117 üzenetére

    Nem is azért várok akkor már, hogy mennyivel többet tudnak chipset alapján, inkább a körités lesz az érdekes, én pl vártam, hogy a jelenlegi szériánál már megjelenik a HDMI 2 az alaplapokon, ehhez képest mind 1.4es....
    Plusz még az is benne van, hogy nincs kedvem telepiteni windows-t megint, megint belakni, miért nincs valami olyan megoldás, mint pl ANDROID esetében, hogy friss rendszer flashelése után mikor beállítod, akkor felkinálja a visszaállitás lehetőségét, adatokkal, beállitásokkal stb, akár applikációnként meghatározva, hogy mit akarsz, mint nem..... KB december óta próbál a gép felrakni egy update-t de valami el van cseszerintve, és nem tudja felrakni...

    Más:

    Na elkezdtem próbálgatni az EQUIHASH algót, 385 sol/s a vega a mostani alap beállitásomon..... 170Wal. 1547 MHz GPU 1200 HBM... Majd komolyabban is meglesem, merre hány métert tudok rajta faragni, de annyira nem tetszik most. Mellesleg az RX480 340 Sol/s-et tud 1328 MHz GPU 2000 MHz (1500as strap értékekkel) 110Won.

    [ Szerkesztve ]

    ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

Új hozzászólás Aktív témák