Új hozzászólás Aktív témák

  • BendeHuz

    csendes tag

    Faceliftes magic control téma. Jobban tetszik a geometriaja mint a réginek, de vannak negatívumai: zongoralakkos burkolat csúszhat.. A markolat maga a fedele az elemeknek, tehát van benne játék, mocorog nekem, recseg is néha a kialakitastól a kezemben - távrevsegő :) így hiába igényes, nincs meg a prémium érzet, mint amit kínál látványra. Mivel ezek itthon néha pattannak is a földön, rendeltem rá az öbölből valami szilikon tokot. Szép színes kotont választottam hátha még tovább pimpel is rajta, de lehet atestem a ló túloldalára.. Még szokom a látványt, de jobb, biztosabb lett a fogása, a hátlap mocorgása is csillapodott. Az egyszeműt nem védi meg eseskor a becsapódástól, de semminél többet véd. Mindenféle színben van.. Még nem olvastam erről itt, ezért bátorkodtam megosztani ennek a létezését. Még egy távirányítós bluetooth tapasztalat: eddig 2 firmware frissítés után találkoztam a jelenséggel hogy a tv levalasztja a bluetooth audiot és olyankor a magic control pointerje is megszűnik létezni. A TV hosszabb kikapcsolása vagy kikapcs és 220-ból ki+vissza oldotta meg. Sajnos nem találtam még meg a reboot opciót webos menüben.

Új hozzászólás Aktív témák