Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -=RelakS=-

    veterán

    válasz Hasaggymeg #98596 üzenetére

    Ezt a kínai csodát egyedül azért vettem, mert még kb tavaly ilyenkor a terminál fórumán azt mondták, hogy leáldozott az otthoni lámpagyártásnak. Gondoltam, megnézem, mi fér bele ennyi pénzbe.
    Háááát ... akinek a szeme bírja ezt a hidegfehéret, annak biztos megfelel. Csak vigyázni kell, hogy egy érzékenyebb lelkű és szemű ember ne csapja nyakon a tulajt :D

    A lámpákról meg nem rég volt egy elég hosszú csevegés itt, és akkor merült fel, hogy meg kéne nézni, mit tud.
    Az mondjuk azért durva volt, hogy még ebben a soktízezres kategóriában is a "csinálunk egy fényfoltot, oszt jóvan" a divat :(

    zoli03
    Arra gondoltam, hogyha a kínai utánzat helyére XM-L2-t teszek, akkor a kisebb feszültség, nagyobb fényáram, stb összeadja magát, és lesz olyan atomvillanás, hogy a legkisebb fényerőn is elég hajtani a lámpát. Az tény, hogy a cree ledje azonos feszültségen erősebben világít (párhozamosan is mentek egy kicsit), de valahogy csak nem akarnak a minőségi led jó tulajdonságai előjönni :F
    Lehet, hogy normális áramkörrel előjönne, de annyit már nem akarok vacakolni vele :D

    [ Szerkesztve ]

    Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

Új hozzászólás Aktív témák