Új hozzászólás Aktív témák

  • cadeyrn

    aktív tag

    Tudom, hogy billentyűzetek anno ezerszer voltak már, másfél órája keresek, de sem itt, sem máshol nincs meg a válasz:
    T400, a harmadik 42T3284 -t nyúzom, és egyszerűen nyikorog, nyeklik-nyaklik alattam fél-háromnegyed év alatt, kimaradnak leütések, változik a nyomáspont, stb.

    Próbálom kideríteni, hogy ez melyik gyártóé, mivel emlékeim szerintem az NMB-t megvette a Chicony, és minden keresésem összevetve ez Chicony, tehát ha másik gyártótól szeretnék T400 billetyűzetet, marad az ALPS, ami ha mindent jól olvasok 42T3220 kellene, hogy legyen, kérlek javítsatok ki, ha tévedek.

    Viszont... szívem szerint visszanyúlnék régebbre, mondjuk T60 ALPS-hoz, ha jól tudom, akkor gond nélkül belepasszol a T400-ba VAGY párom X201 billentyűzetét kereném meg, ami alul kék emelős, ergo eméletileg ALPS - árakat és elérhetőséget tekintve mondjuk sajnos UK English lesz az. ( nagy enter, stb., de legalább kapható )

    Őszintén: tudtok konkrétat ajánlani? Tökmindegy, milyen szériába való, csak belemenjen a T400-ba és ne Chicony legyen :D
    Értsd, FRU szám kell, sőt, ha pl. ebay linket tudtok, az már tényleg isteni csoda lenne.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák