Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blakey

    titán

    válasz Nemir Ombe #124337 üzenetére

    Az a 6-os volt, legalábbis és azt láttam. Nem mintha vadásznék rá.

    (#124336) dgyuri0123
    Egyáltalán nem célóztam az árára. 8 évvel ezelőtt vadiúj Concept 6-ost vettem 66e-ért, 1 évre rá már 150e volt az ára, tudom, volt forgalmazóváltás, stb, de azért a 70-80e/pár volt a reális ár érte.
    Elég sok dolog túlárazott, de ki lehet fogni jó áron is.

    [ Szerkesztve ]

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

  • Acheron

    őstag

    válasz Nemir Ombe #124337 üzenetére

    Tiszta beszéd, értem. Addig viszont semmiképp sem akarok többet költeni rá, míg biztosan nem érzem, hogy "márpedig ez kevés". Ilyen formán a Lektor szint úgy tűnik. elég lesz egy darabig. Végül is, bár Dali viszonylatban valóban "belépő" szint lehet, hétköznapi értelemben vett HM -k tekintetében nem annyira az, a jelenlegi állapothoz képest pedig alighanem megváltás. A háttér méretét meg majd megszokom.
    Az erősítő tudásban már most is OK, (3D, 4K biztosan nem játszik jó darabig.), hálózat megvan vezetékesen, egy külső transmitterrel felokosítva pedig már bluetooth -on is veszi a zenéket mobilról, ha kell. Minőség miatt gondolkodtam nagyobb kategórián, de a leírtak alapján egyelőre ez nem lesz szükséges. (Sebaj, a rászántból kijön a center vagy egy fél sub :D )
    Ezzel a MM -os akcióval szíven szúrtál :( Ahogy írtam, mifelénk talán nem is volt Lektor, nem hogy akcióban, pláne nem ilyenben... :W Ilyen áron nem lehetett otthagyni.
    Mindenkinek köszönöm a konstruktív hozzászólásokat!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák