Új hozzászólás Aktív témák

  • szazbolha

    addikt

    válasz DjTaRsY #33070 üzenetére

    Azt nem mondtam hogy rossz... több 20-25cm-s hangszórót is kipróbáltam, nem feltétlen mélynyomónak hanem az 50-200-400 Hz-es tartományban mondjuk.. 3 utas aljának. Nem csak autóst, mást is.
    A PA hangszórók a 10-es skálámon 3-4-et hoztak, a Fenton KV-8 (ami lehet PA) már 5-6 ot.
    A HA 569-et épp nem próbáltam, de más 20cm-s magyar gyártásút igen. Nem győztek meg.
    Sajnos az 569 már nem kapható, vagy nem tudom hol lehetne beszerezni.

    Ez a SAL SBV 2020 jelenleg 3800 Ft áfával.
    Kétlem, hogy shalafi66 tudna ennél jobb 20cm-set mutatni 1900 Ft-ért, 1 év garral számlával.
    A kíváncsiság bennem is dolgozik, meg is fordult a fejemben hogy rendelek egyet a DFT12-vel együtt, de márciusi határidővel lehet csak.... addigra el is felejtem.

    Macrom 16 -os Sajnos ebből nem tudtam vásárolni, amikor elkezdték akciózni azonnal elvitték mind. Állítólag az volt a legjobb abból a szériából. A 13-as szettből is csak azért maradt meg, mert nincs meg a magas hozzá.
    Általában csak olcsó, kifutó autós hangszórókat vásároltam, nulla vagy kicsi bukással el is adtam szinte mindet pár hónap múlva. Nincs autós tapasztalatom tapasztalatom, és ajánlani sem tudnék semmit.
    .
    Annyit azért mondhatok hogy a legrosszabb tapasztalatom (az elvártakhoz képest) a pioner dualkonusszosokkal volt. Inkább koax, mert annál lehet állítani a magas hangnyomását.
    A koax mánia épp olyan mint a TL mánia. Azt hiszi az ember hogy majd különb lesz valamiért.
    Hogy lesz részletesebb szinpadkép, hogy simogató kellemes középmélyek.....
    De áltlaában nem... ami jó (úgy értve igazán jó mint a ferrfari) az nem eben az árkategóriában van. Csodák nincsenek.

Új hozzászólás Aktív témák