Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 용 Bob

    senior tag

    Sziasztok!
    Egy kis segítséget szeretnék kérni. Adott egy KORG DS DAC 100m és egy Beyer 770 pro füles. A foobar amilyen egyszerűnek tűnik kívülről, nekem olyan bonyolult beállítani. Amit eddig sikerült összehozni: natív DSF, DSD fájlokat letudom játszani ASIO : foo_dsd_asio kiemeneti beállítással). És az alábbi convertálás eljárással. Itt nem tudom, hogy kellene még állítani valamit, vagy jó így. Az alacsonyabb miőségű zenéket, pl FLAC, MP3 így pont olyan sample rate-al játsza, amit a fájl tud (gondolom nincsen felkonvertálva):

    A fő problémám a beállításon felül még az, hogy az .MKA tömörített fájlokat változó bitratel játsza a program és nem fixen az elérhető legjobb minőségben. Ki kell-e tömörítenem az MKA fájlokat, vagy esetleg van olyan codec a foobarhoz ami fixen a legjobb minőségben tudja lejátszani a számokat?

    Köszönöm!

    [ Szerkesztve ]

    MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

  • 용 Bob

    senior tag

    válasz Fandango #4003 üzenetére

    Ezt a röviditést már láttam valahol. A kérdés csak az, hogy az állandó magas bitratehez ki kell csomagolnom (modnjuk egy file viewer plus-al a számokat), vagy lejátszom becsomagoltan VBR-el. Minőségben gondolom lehet hallani a különbséget.

    MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

Új hozzászólás Aktív témák