-
IT café
A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!
Új hozzászólás Aktív témák
-
BITBOYS
addikt
Akit érint, kint a Good Kill
-
emiki6
veterán
Nolan miket fog még rendezni?
-
radi8tor
MODERÁTOR
válasz
hoffman_ #66891 üzenetére
Pendrive van már 1TB-os is, de a 256-osok is még elég drágák.
USB-s merevlemez sokkal gazdaságosabb megoldás. -
hoffman_
nagyúr
ha ismernék ilyet, elhoztam volna
gyuromoj: igen, pendrive-on vannak elvileg. bár itt némi fennforgás van a fejemben, mert 100GB fölötti anyagok minden esetben (sőt, úgy tudom inkább 2-300), viszont 128 feletti pent még nem sokat láttam. majd egyszer megkérdezem ezt is.
radi8tor1: a médiumot nem tudom, amin keresztül érkezik az infó, az e-mail kézenfekvőnek tűnik. a vetítés napján jön a kód tudtommal.
ma betegszabin voltam, felhasználtam az alkalmat arra, hogy azt a röpke 2000 hsz-t átgörgessem, amivel le voltam maradva. több-kevesebb sikerrel összejött, most már csak 200 link van megnyitva, amit át kéne rágnom. nagyon meg voltatok őrülve az új Avengers előtt, azt meg kell hagyni
Tibi, ezúton is köszönet a Morning Megan videóért.
[ Szerkesztve ]
-
Pearce
aktív tag
Új előzetes Del Toro gótikus horrrorjához, a Bíborhegy-hez /Crimson Peak/: [link]
plusz
Jött egy promókép Refn új filmjéhez, a Neon Demon-hoz /elvileg egy horror lesz/
és jött még egy red band-es előzetes is Paolo Sorrentino új rendezéséhez, amit Cannesben mutatnak majd be: Ifjúság / Youth
[ Szerkesztve ]
-
hoffman_
nagyúr
válasz
gyuromoj #65687 üzenetére
itt a tesója. ezt én április 24-én lőttem a gépházban, 5 nap előnnyel érintettem a kópiát, ha-ha. akartam mutatni anno, csak elsikkadt. pár héttel később aztán ugyanezt néztem meg, hát nem tökéletes az összhang? hiába hozom el, időzáras ugrókódokkal védett néhány száz gigás kópiák, ember legyen a talpán, aki fel tudja törni.
-
w333
félisten
-
Bad Pritt
félisten
Nem hivatalos Tomorrowland poszterszerűségek.
-
james001
veterán
Szóval Avengers: Age of Ultron
A főbb bajom a filmmel,hogy Ultron amilyen keményen kezd,annyira béna lesz a végén. Azt hittem valami durvább boss-t kapok,de ehelyett egy gyenge kis "izét" láttam. Persze,igazából a végén kiderül mi a terve meg stb.,de én úgy gondoltam hátha végre lesz egy igazán fasza főellenség,de nem
Aztán jön a következő bajom amire most a film végén jöttem rá.
Ez az egész Thanos ügy,ugye. Mert tuti ő lesz az a fasza főellenség,de ez a sok-sok eltolás már baromira zavar. Most simán lehetne már az Avengers 3,de nem inkább húzzuk még az időt egészen 3 évig (aztán még +1 év mert ugye két részes lesz...),addig még zsebeljünk be milliónyi (vagy már inkább milliárdnyi) pénzt felesleges mellékszálakkal... Nem tudom,ez lehet csak az én hülyeségem,vagy csak engem zavar,vagy egyszerűen csak felesleges ezzel foglalkoznom mert ilyen a mai filmes világ... De amúgy a film baromi látványos és epikus,már néha azt se tudod hova kapd a fejed annyi minden történik
A két X-Men beugrók tetszettek,főleg Quicksilver,
,plusz Vision királyul néz ki benne. Ez a Natasha meg már szerintem mindenkire ráhajtott az Avengers-ben,most ugye épp Branner-resajnáltam hogy meghal a végén A szokásos Stan Lee cameo pedig ütött
Mindenképp jó film,de azért többre számítottam Ultron téren.
Ja és amúgy a Hulkbuster vs. Hulk harc volt a legjobb az egész filmben8/10
[ Szerkesztve ]
-
atike
nagyúr
Age of Ultron FVX Breakdown Reel
-
james001
veterán
Megnéztem én is az Avengers 2-t,és hát Marvel fanként annyira nem nyűgözött le... Mármint tetszett,csak valahogy "másabb" volt ez a film... De majd ha hazaértem megírom mi a bajom pontosan
-
oriic
HÁZIGAZDA
Én kérek elnézést.
-
cyberkind
félisten
Lenne valaki oly kedves, aki leírja hogy hogyan is érdemes megnézni ezeket a Justice League filmeket?
-
Ispy
veterán
-
#16514048
törölt tag
válasz
Pearce #66862 üzenetére
Lehet van benne némi igazság, de nagyon sokszor túl van reagálva ez is, és akkor is a szexizmus jön elő okként, amikor valójában szó nincs róla. Faterom is kevesebbett keres, mint a munkatársai, pedig ugyanazt a munkát csinálja, és nem is végzi rosszabbul (sőt). Nem tudni pontosan miért, de ha nő lenne, vagy meleg, esetleg kicsit sötétebb lenne a bőre, akkor rögtön lehetne mire fogni...
-
brownus
veterán
no, mára becsukhassuk az internet, 4 perc a Sky Sharks őrültségből
-
brownus
veterán
válasz
ígyvanferi #66856 üzenetére
az se rossz :d
(#66837) TESCO-Zsömle , jaja. ezért is várom a sense8-at!
[ Szerkesztve ]
-
Ed3r_X_
nagyúr
válasz
ígyvanferi #66856 üzenetére
És gyorsabban belegabalyodnak, hogy akkor mi, hogy.
[ Szerkesztve ]
-
#16514048
törölt tag
-
.LnB
titán
válasz
ígyvanferi #66856 üzenetére
ÉS a valóságban az úgy néz ki, hogy kapkodják a fejüket és a figyelmüket. De igazából semmit sem jegyeznek meg a dolgokból
Váltogatják a figyelmüket, de csak összezavarodnak.
-
-
brownus
veterán
Túl sokáig nem maradhat szexista Hollywood
ehhez mit szóltok? ez vajon miért van így? nem hinném, hogy azért, mert a nők kevésbé lennének határozottak, kemények a forgatásokon, vagy fantáziátlanok! (+ a nők több dologra tudnak figyelni egyszerre, megy a multitask, ami egy forgatáson jól jöhet)bár ennek az ügynek a szürke ötven árnyalata pont, hogy nem tett jót, sőt!
mert, hogy az írónő minden csak nem az aminek hiszi magát... a forgatókönyvíró munkájába gondolom folyamatosan belepofázott, mert a saving mr. banks cuki film lett! és szegény rendező, nem tudom e
filmután mire kap lehetőséget!?[ Szerkesztve ]
-
#54715584
törölt tag
válasz
FoxiestFox #66846 üzenetére
Nem láttam a filmet, nem tudom melyik zenéről van szó.
De a gay szó default jelentése néhány évtizede és még régebben az volt, hogy happy.
Nem tudom ez így nyer-e vmi értelmet. -
Interstellar:
Nem. A képlet már megvolt, az öreg már réges-rég kidolgozta, de hiányoztak a megoldáshoz az adatok. Cooper azokat az adatokat küldte vissza, amiket TARS gyűjtött a szingularitásról a fekete lyuk belsejében (logikusan pont azokat az állandókat, amiket a képletbe kellett helyettesíteni hogy megoldható legyen).
A képlet meg a gravitáció felhasználásához kellett, hogy rakéták nélkül fel tudják küldeni a nagy lakóhengereket.[ Szerkesztve ]
-
madgie
titán
válasz
callmeakos #66845 üzenetére
Vagy hat oktávval fentebb nyivákol a férfihang benne, de azt is valami bitangpusztulatosfos módon
Egyszer sem bírtam még meghallgatni, pedig szeretem a Muse-t, ahol Bellamy-nak szintén nem kell a szomszédba menni a herélt hangért -
gyuromoj
veterán
DC vs Marvel Hungary fb
Két napja lejárt a hírzárlat ami a Bosszúállók: Ultron korára vonatkozott. Így most összeszedtem nektek egy csokorba azokat a SPOILERES híreket amik a filmhez kötődnek.
Szóval aki még nem látta a filmet annak erősen SPOILERES!1: Feltételezések szerint Thanos biztosan meg öl majd egy Bosszúállót, aki nem más mint Vízió. Miért is? Mert a homlokán található az Elme kő. A 6 végtelen kőből az egyik, ami kell Thanosnak. 2: Sajnos ugye Loki nem szerepelt a filmben. DE! Benne lett volna, csak a jelenetei ki lettek vágva. Erről Joss Whedon nyilatkozott: "Tom nincs a filmben. Forgattunk valamit, de végül ez nem játszott. Sűrű a film és nem akartuk, hogy túlzsúfolt legyen. Szerettem volna ha benne van, de meg kellett értenem azt a döntést miszerint "már így is elég hang van a kórusban"".
Egyes feltételezések szerint Thor látomásában lett volna benne.3: Kevin Feige beszélt RÖVIDEN a stáblistás jelenetről:
"Két Végtelen Kesztyű van a Marvel Filmes Univerzumában. Az amit láthattunk a stáblistás jelenetben nem ugyanaz ami Odin fegyvertermében van.
Hogy ez mit jelent az MFU-ra nézve a későbbiekben? Erre még nincs válasz.
Ha számít is valamit. Az a kesztyű amit a Thor-ban láthattunk JOBB KEZES!
Thanosé pedig balos.
Ez mit jelenthet?4:ALTERNATÍV BEFEJEZÉS:
Joss Whedon forgatott egy alternatív befejezést a filmhez, amiben Higanyszál életben van. Túl élte a lövéseket, felépült és a tagja az Új Bosszúállóknak új szerelésben.5 lanet Hulk?
Mint tudjuk Hulk egy Quinjettel elrepült. Nos Whedon akart ide egy kis utalást egy esetleges Planet Hulk filmre, de eléggé szorosan volt kötve a keze és a fejesek nem engedték neki, hogy az égen kívül bármit is használjon. Még csillagokat sem.
Sajnos mostanában ez nem fog megvalósulni. -
válasz
callmeakos #66845 üzenetére
Ja, hát nálam a gay több dolgot is jelent szimultán.
Ugye a default, hogy buzis, de ezen kívül jelenti még a falkaparós állapotot is, amit elég sok dolog ki tud váltani filmben és zenében is. Mit mondhatnék, nem viselem jól sem a túl vernyogós férfiéneket, sem a repetitív trágya zenét.. szóval nekem férfi ne énekeljen kappanhangon, meg ilyenek.. itt halkítanom kellett a filmen, mert már az agyam fúrta a fejhallgatómon keresztül ez a phos.
Ez amúgy többször megtörtént a film alatt, bevágtak alá még 1-2 hasonlót. -
válasz
FoxiestFox #66843 üzenetére
Nem a szó jelentésére voltam kíváncsi, lévén annyira azért nem vagyok retart hogy ne tudjam.
Én arra voltam kíváncsi, hogy mi alapján gondolod azt, hogy ez a zene "gay".[ Szerkesztve ]
-
-
válasz
callmeakos #66841 üzenetére
Neked mik jutnak eszedbe róla?
Tavaly óta nem hallottam rádiót btw, akkor egy ideig a munkahelyemen muszáj volt, és borzalom.. ha épp jó a kedvem, elég 5 perc rádió (akármelyik adó), és a falat kaparom.. -
cyberkind
félisten
válasz
callmeakos #66841 üzenetére
Nézd végig.
-
válasz
FoxiestFox #66840 üzenetére
Habár nem láttam a filmet, de tudom melyik zenéről van szó (hiszen ezzel van tele a rádió), és minden az eszembe jutott erről a zenéről, csak az nem hogy "gay". Egyébként ezt hogy kell értelmezni?
-
Na, FF7.
Egy teljesen átlagos akciófilm, helyenként autós zúzással.Az, hogy a mindent látó megfigyelőrendszerre a god's eyes-t többször is elsütik, elég erős Person of Interest - utánérzés.
Szokásos dolgok, Vin Diesel/Statham/Rock 1-10-ig 11-es badass, Michelle Rodriguez továbbra sem túl szép, a feka srácok még mindig az irritáló szerepekben, úgyhogy sok nem változott.
A drón jól nézett ki.
Végén a tisztelgés Paul Walker felé tényleg egész jó lett, mondjuk a zene alá ritka gayre sikerült, az eléggé alávágott.
Végül is elvoltam vele, nem éreztem annyira pocséknak, mint vártam, úgyhogy nálam 6/10.Feliratot nem találtam még, szerencsére elég egybites párbeszédek vannak, nem volt gond.
-
Rica
senior tag
Sziasztok! Interstellarban kene kis segitseg. Kerdes:
Cooper mi a fenet uzen az oramutatoval, amitol Murph azonnal meg is oldja a mindenseg elmeletet, es ettol hogyan eli tul az emberiseg a kozelgo pusztulast? Harmadszor nezem, nem is vagyok tok hulye a fizikahoz, de nem jon at. Koszi.
[ Szerkesztve ]
-
TESCO-Zsömle
félisten
Most végeztem én is a Jupiter Ascending-gel, hát mit mondjak? A korábbi kritikák nagyjából summázzák a dolgot, így azt írnám, amit nem láttam:
Valahol belül az az érzésem, hogy ennek kellett volna 2-3 egész estés film, hogy rendesen ki legyen bontva az egész. Maga a film fizikailag kitűnő iparosmunka, de mintha két órába akartak volna belesűríteni egy trilógiát. Semmire nincs idő. Nincs idő a történetre, nincs idő a szereplőkre, nincs idő az univerzumra. Vagy kötötte Wachowski-ékat a szerződés egyetlen filmre, vagy ezzel most akkorát hibáztak, hogy az valami félelmetes, mert csak annyi dolguk lett volna, hogy csinálnak egy első rész, ami garantáltan behúzza az embereket és a Warner-t egy trilógiába. És ez fáj, mert ebben bizony lett volna potenciál... -
bagyulajuve
addikt
Schwarzi ölései - 6:54-nél a zenei aláfestés zseniális
[ Szerkesztve ]
-
Bad Pritt
félisten
-
emiki6
veterán
válasz
ígyvanferi #66829 üzenetére
Szerintem v, mint vendetta.
-
Pearce
aktív tag
válasz
ígyvanferi #66829 üzenetére
Nyilván,igen, arra gondoltam, hogy az eredeti címben a v vagyont jelent, pontosan. Fején találtad a szöget, nem gondoltam volna, hogy valaki ilyen gyorsan kitalálja.
[ Szerkesztve ]
-
radi8tor
MODERÁTOR
Látom fiúk kis késéssel beköszöntött a tavasz.
-
Bad Pritt
félisten
válasz
ígyvanferi #66829 üzenetére
Batman valamint Superman
-
válasz
gyuromoj #66819 üzenetére
Az elsőre: Szerintem Quicksilvert temetik. Elvégre Wanda már az Avengers tagja, és szerepelni is fog a Polgárháborúban. A másodikra meg: Ez nem meglepő. Amióta bejelentette a Marvel a Secret Wars sorozatot, azóta tudni hogy a feje tetejére áll a képregényszéria. Minden fronton. De ez egy kicsit sincs hatással a filmekre, hiszen a Marvel elég jóideje azon van hogy a képregényeket és a filmeket valamilyen szinten elválassza. Ezért jött létre a Secret Wars is.
-
Pearce
aktív tag
Amúgy érdekes a tegnapi magyar szinkronos trailerben a fim címe: Batman Superman ellen, mikor az eredeti cím v és nem vs.
-
gyuromoj
veterán
DC vs Marvel Hungary fb:
A Heroic Headlines értesülései szerint egy temetéses jelenetet vesznek fel az Amerika Kapitány: Polgárháborúhoz.
Vajon ki fog meghalni?Fény derült a női Thor személyazonosságára!
Tavaly ősszel indult az új képregény amiben egy nő használta a Mjölnirt és azonos ereje volt Thoréval.
Ki is ez a nő?
Nem más mint Jane Foster!
Eléggé meglepő nem? -
brownus
veterán
-
brownus
veterán
-
batai15
félisten
válasz
callmeakos #66810 üzenetére
Most miért?
-
-
batai15
félisten
Nem csak a mikrofont tudná markolni..
-
atike
nagyúr
válasz
callmeakos #66805 üzenetére
....tátani is...
-
válasz
ígyvanferi #66803 üzenetére
Na Jah. Markolni, azt tud
-
w333
félisten
Otthon, édes pokol 8/10 !
Szvsz. nagyon jó film, igaz kicsit beteg de a színészi alakítások egyszerűen zseniálisak, tipikus papucs férj és házisárkány (mindenképp nézzétek meg)
Strech 6/10 !
Kicsit vontatott nagyon nehezen indul be a film, nem rossz 1X nézős PocPorn !
[ Szerkesztve ]
-
Bad Pritt
félisten
Mondo poszterek a Tomorrowlandhez. Remélem nem kell többet mondanom.
Új hozzászólás Aktív témák
● A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!
● A topikban tiltott a warez mindennemű formája!
● A kereshetőség érdekében lásd el #értékelés címkével a filmkritikát, ajánlást tartalmazó hozzászólásaidat!
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Ford topik
- Hivatalos a OnePlus 13 startdátuma
- Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Xbox tulajok OFF topicja
- AMD GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Milyen notebookot vegyek?
- Poco X6 Pro - ötös alá
- Melyik tápegységet vegyem?
- További aktív témák...
- ÚJ HP EliteBook 845 G11 - 14" WUXGA IPS - AMD Ryzen 5 8640U - 16GB - 512GB - Win11 - 3 év garancia
- RTX 4090 / 4080 (Elsősorban TUF, Strix)
- Eladó használt UNIFI USW-PRO-48 SWITCH
- AMD Ryzen 7 7700X / RTX 3070 8GB / 32GB DDR5 RAM / 1TB+500GB M.2 SSD - Szeretett Gamer PC ELADÓ
- Keresek RTX 4090 / 4080 (Elsősorban TUF, Strix)