Új hozzászólás Aktív témák

  • #57919488

    törölt tag

    válasz dokee78 #356 üzenetére

    Szerintem próbáld ki, hogy meddig bírod és még állj meg a "nagyon erőlködős" rész előtt.
    Hiába írnánk bármit neked kell érezni, hogy mennyi megy.

    Amúgy én azt vettem észre már régebben gyurma közben, hogy sokkal jobban ment edzésről edzésre az egész ha nem mentem el olyan szintig, hogy segítőre lett volna szükségem. Pl.:
    Azokon az edzéseken mikor valaki segített és erőlködtem kinyomásnál akkor mintha többet ártott volna a dolog (akár hónapokig is beálltam az adott bizonyos súlyra).
    Ha pedig megálltam és nem mentem el úgymond addig a bukásig ameddig segítőre lett volna szükségem akkor meg szépen lassan ment a fejlődés és lassacskán tudtam emelni a súlyokat (fekvenyomásnál azért ugye nem rossz ha valaki figyel, de csak mint néző ;] ).
    HST mondjuk pont ez miatt jött be. De a heti 3x láb, mell, hát maradt is a háztartási edzésben is:P

    Most már a fekvőtámaszokban is jobban megy a fejlődés ha a leengedésre jobban figyelek mint arra, hogy -na még 2 menjen ki. A lassú leengedések legalábbis jobbak szerintem mint az erőltetett kinyomások.

    A legnagyobb gondom igazándiból az, hogy akármennyire jól megy az edzés (valójában nem :(( ) mert az esti zabálásokkal nem tudok leállni és nő az úszógumi :DDD :(((

Új hozzászólás Aktív témák