Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • paatrick

    senior tag

    válasz Noukoum #10 üzenetére

    Nem, nem. Azt nézel rajta amit épp az adott szolgáltató megenged neked. Folyamatosan cserélődnek a tartalmak.
    Pl. Westworld-nek jelenleg csak az 1. évada nézhető.
    Aranyéletnek 1-2. évad. 3. nem elérhető sehol.
    Az eredeti Szellemirtók (1984) egyik streamingen sincs fenn jelenleg. Angelina Jolie-s Salt ügynök se. Dicaprio-s Wall Street farkasa se.

    A streaming mostani formájában szerintem is elveszti a lényegét. Ha 4-5 féle streamingre kell előfizessél egyszerre akkor az már többe kerül mint a TV+internetcsomag :DDD és mint a fenti példák mutatják az se biztos hogy lefeded vele azt amit nézni akarsz.

    [ Szerkesztve ]

    6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

  • paatrick

    senior tag

    válasz arnyekxxx #25 üzenetére

    Hol írtam hogy a TV-vel ez a helyzet? Amúgy van azokon már ilyen megállító meg pár napig visszanéző funkció nem?

    Én arra reflektáltam hogy azt nézel amit akarsz, akkor amikor akarod. Namost ha én ma a Wall Street farkasát akarom nézni este, akkor azt egyik streamingen se tudom mert jelenleg mind kivette a kínálatából.
    Tehát csak abból válogathatsz amit a streaminged éppen ajánl. Jó is a másik hozzászólásodban a példa a videótékára, mert kb ugyanaz, befizetted a tagságit de ha kivették előled a filmet akkor cseszheted :D

    6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

  • paatrick

    senior tag

    válasz arnyekxxx #29 üzenetére

    Onnan indult a szál hogy elveszti a lényegét, hiszen ha 6 különböző filmért 6 különböző streaming szolgáltatóra kell előfizetned akkor már semmivel nem vagy előrébb mint TV+internet meg általad említett torrent.

    Hiába fizetsz elő HBOmax-ra ha az még a saját tartalmait is korlátozza, lásd Westworld. Netflixről is jönnek hírek hogy saját filmjeit/sorozatait veszi le az adatbázisból, bár ezek jobbára olyanok amiről sosem hallottál.
    És esélyes hogy ezek egyre gyakoribbak lesznek ahogy nő a kínálat, a streaming szolgáltató meghatározza hogy mit mikor nézhetsz. Bár ez is van már most is régió alapon.

    [ Szerkesztve ]

    6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

Új hozzászólás Aktív témák