Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GoodSpeed

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz qnadam #108672 üzenetére

    Mondjuk én nem a 300 Mbps-ra írtam, hanem a Gbps-os lefele irányra :D
    De a 300 Mbps-os felfele aránnyal könnyedén tud a DIGI módosítani, akár 1000-re emelni, mert mindegyik általuk kiadott régebbi ONT is tudja ezt. Ebből fakadóan, ha megvan náluk az ISP oldali kapacitás - vagy a jövőben lesz bővítés - reális az 1000/1000 annyira, hogy nem lepődnék meg, ha még idén bejelentenék.
    Persze lehet, hogy nem fogják...
    Nekem csak Youtube-nál számít a felfele töltés, és ott megesett nem is egyszer, hogy a Youtube nem engedte 200 fölött ...

    #108673proradeon: Lehet, hogy én azokat nem olvastam. Nem akarok senkit sem meggyőzni, hogy ne váltson 2000-es netre stb... de ez nem rajtam múlik, hanem a DIGI-n, vagy azon, hogy van e másik szolgáltató a lakóhelyén. Ha nincs alternatíva, ahogyan mondtad a DIGI-nél várhatóan nem lesz a közeljövőben rá opció.

    #108670Dragon3000: Ebből is látszik, hogy a román tulajdonos csak odapörkölt egyet az újnak :D Romániában nincs üldözve, és ott sem látja szükségét.

    [ Szerkesztve ]

    be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

Új hozzászólás Aktív témák