Új hozzászólás Aktív témák

  • TeeJay

    félisten

    válasz gahor72 #82578 üzenetére

    Fenét szaporodik meg :D
    Havannán voltam tucatnyi helyen netet beállítani, legtöbb usernek 10ezret sem ért a router
    Tipikusan 1antennás sima N wifis TP-link vagy D-link de abból is valami olcsó és ez még a jó állapot. Az a kemény amikor még számomra is ismeretlen nevű routert látok.
    AC-s routert még sehol sem láttam és akiknél wifis router volt ott 90%-ban wifin használták ilyen 6-8éves laptoppal amiben volt 1 esetleg jóesetben 2antennás N wifis vezérlő esetleg újabb eszközként 1-2 max 3éves okostelefon

    20MHz-en 1antennás router tud 72mbit linket ebből 40-50megabit ha megvan már sokat mondtam pláne ha jó szanaszét zavart csatornára áll a router
    40MHz-en 150mbit link de akkor meg sokkal több zavaró szomszéd wifi van és 50-100megabit körül talán átmegy ha a csillagok is úgy állnak
    ebből nem igen fogják szét terhelni az FTTH-t :D
    Aki meg eddig is torrentezett az ezután is fog, eddig sem volt gond a lefelé iránnyal soha, felfelé meg az FTTB--> FTTH átállással sokkal több kraft lesz mert 64-es osztáson is 4userre elég kraft van egyidejű feltöltésre és az ritka mikor ilyen összejön :K

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Új hozzászólás Aktív témák