Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt501

    nagyúr

    válasz wwenigma #47611 üzenetére

    Az biztos, de az sem megoldás, ha egy hálózat bizonyos részeit túlterhelünk, pontosabban jobban terhelünk, mint az igazán stabilan bírna.

    Jelenleg még én is elvagyok, igaz már messze nem hozza a hálózat azt a sebességet mint amikor bekötötték, az 500/200-as csomaggal 200/100-at szoktam mérni, ami még nekem elmegy, de igazán nagyon gondolkodom azon, hogy kisebb csomagra váltok, igaz attól is félek, hogy akkor meg még ennyit sem fogok kapni.
    Méregetni nem szoktam, minek is, nem látom értelmét, mert nem pontos és a valódi felhasználás és a teszt eredmény köszönőviszonyban sincs.

    Nálam 4 dolog ami fontos, az egyik az FTP, a felhőszolgáltatás és a VPN és a VoIP telefon, a többi mind nem számottevő.
    Ha nekem a felsoroltak mennek akkor elvagyok, ha nem akkor bizony panaszkodni fogok, de az biztos, hogy jelenleg nem túl sok jót látok ezen a területen.

    ''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

Új hozzászólás Aktív témák