Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    válasz Syl #46956 üzenetére

    szerinted én miért kacérkodom a gondolattal, hogy a digi mellé előfizetek a telekom 120-asára is?

    lepadlózták az árát, 4300/hó 2 év hűséggel, a házban minden helyiségben minden fali csatlakozó dupla, párhuzamosan be tudom rakni a telekomot a digi mellé úgy, hogy a wifi ap-t csak a fali csatiban kelljen átdugni a nappaliban, és működjön tovább a másik hálózaton, ha az egyik elmegy.

    én is dolgozom itthonról, sajnos a külföldi vpn-ek, oldalak 100x jobbak voltak a Telekomnál, de a diginek egy baromi nagy előnye van: a torrent. és abból is kb. csak a magyar, tehát ez az olcsóbb csomag arra jó, hogy a digi hálózatán belül pillanatok alatt letöltsek valamit, és aztán viszonylag gyorsan vissza is seedeljem. kár, hogy csak heti 1-2 filmet töltök le, és annyi. így maradt az árelőny. vagyis, most hogy a matáv lepadlózta az árakat, már annyira az sem. mert tv kínálatban ők a jobbak.

    én remélem, hogy a digi rájön, hogy nem elég beoptikázni egy várost, hanem kell mellé rendes sávszélességű hálózat belföldön és külföldre is, és egy ügyfélbarátabb hozzáállás.

    a korrektség kedvéért azért hozzátenném: ha nem döglődik a hálózat este.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák