Új hozzászólás Aktív témák

  • Motaba78

    őstag

    válasz Snipee #4191 üzenetére

    Én egy dir-635 sel nyomaton a digi 30/20as netjét ami néha 31/36ra felszalad, immáron csütörtök délután óta non stop eddig tökéletesen müxik(mármint a router természetessen), remélem igy is marad bár hosszú a ráadott 11 év garancia amit a dlink az n szériára ad. (elötte egy linksys wrt54gc, majd egy asus wl-530gV2)
    Wlan is jól megy rajt két szoba (kb 9 méter egymástól összesen 4 vasbetonfal :D) átlósan elrakva a gépek a szobákban, és a wifin kb 36mb/s sebességel szaladgálnak a bitek, igaz hogy a kisgépen usb-s wifikaresz van (Edimax EW-7318USg 4dBi antennával.)
    Eddig elégedett vagyok vele, szerintem digire megéri beruházni egy ilyen kategóriás routerre hátha esetleg lesznek sávszél emelések és akkor nem kell másik router után nézni. (igaz nem 7-8000Ft os kategória, 16400 ftért jutottam hozzá kiszálítással együtt) Nem melegszik egyáltalán, ellentétben az ismi di-524vel. A wifit tartja szépen, stabil.

    Digire netkapcsolat felhasználára javaslom. :C
    Igaz amit én kaptam piros szinű (spec. red edition kiadás) itthon derült ki kicsomagoláskor ( netről rendeltem). :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák