Új hozzászólás Aktív témák

  • kevinium

    aktív tag

    válasz ShadowK #39451 üzenetére

    amiben elő jönnek ugyanazon csomagokra 2 árral, milyen alapon tesznek engem a rosszabbikra

    Ahogy én látom: A és B megegyezik egymással, hogy X fix összegért Y ideig ezt és ezt csinálja az egyik a másiknak. Aztán B úgy dönt, hogy megegyezik C-vel is egy olyan Z fix összegben, amely kisebb X-nél. Az A jelű hiába áll neki problémázni B-vel, hiszen nekik szerződésük van, határozott időre. Majd ha lejár a határozott idő, akkor újratárgyalják az árakat, vagy hogy egyáltalában szükségük van-e egymásra.

    milyen alapon tesznek engem a rosszabbikra

    Én úgy tudom, hogy azonos áron magasabb sávszélességet adtak a már meglévő, akár hűségidős előfizetőiknek. Ha pedig volt egy határozott idejű fix szerződésed, és utána B kitalálja, hogy C-vel olcsóbban egyezik meg, mint veled, az szerintem nem probléma, és nem is tartozik rád, mert ti már korábban megkötöttétek a saját szerződéseteket és számotokra az az irányadó... Ha határozott időre szól, akkor rossz üzletet kötöttél, ennyi, ha pedig határozatlan, akkor megszüntetheted és igény szerint köthetsz másikat, akár ugyanott új feltételekkel...

    Szerintem, aztán ismerek olyat is aki nem így gondolja...

Új hozzászólás Aktív témák