Új hozzászólás Aktív témák

  • TeeJay

    félisten

    válasz crue #102473 üzenetére

    Nem mondtuk hogy itt is biztosan ez lesz de legalább nem kell majd meglepődni ha mégis.
    Azért valljuk be XGSPON-nál egy fullos 4antennás AX wifis 10gbit LAN-os ONT nem két fillér, ha ingyen lehetne váltani és csak a +1ezer havidíj lenne a különbség akkor boldog boldogtalan azonnal kérné akkor is ha N-es wifi routere van csak mert akkor biztos gyorsabb lesz a net... 50-60 helyen voltam DIGI ONT-t vagy ONT-re kötött routert beállítani nálunk a paneltelepen és 70%-ban okostelefonon használják ahol 40-50megabit ha átmegy 2,4GHz-en. Akinek már volt gigabit LAN-os PC vagy laptop ott már legalább lehetett mérni 900megabitet de az sem hiszem hogy ki fogja használni :D
    Az sem volt meglepő hogy jó páran bevásároltak "tuti" routert 10ezerért aztán mikor beközöltem hogy 100-as WAN és LAN portja van és 94megabittől többet az életben sehogy nem lehet majd rajta kicsikarni nem voltak elkeseredbe mert sose vették észre hogy csak ennyi a sebesség :D

    Na az ilyenek potyára ne váltsanak már egy XGSPON-ra csak amiatt hogy nehogy már a szomszédnak gyorsabb legyen. Tucatjával kellene kitenni az olyan ONT-t ami vagyonba kerül és ugyanúgy 50megabitet fognak talán mobillal használni rajta.
    Ha 20pénz lenne +1ezer havidíj a mostanihoz képest a 2,5/2,5gbit még azt mondom én is bevállalom hiszen a feltöltés közel tízszeres lenne és SSD-re ki tudom használni.
    A többieknek meg bőven jó az 1000-es net még évekig

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Új hozzászólás Aktív témák