Új hozzászólás Aktív témák

  • TeeJay

    félisten

    válasz Raiden_ #100598 üzenetére

    Jobbat mondok a mindenki által fikázott DIGI még az FTTB 1000-es net + TV + telefont 6200-ért adta nekem még 2018 december elején kötöttem 1év hűséget rá
    FTTH-val ahogy bejött 2020 júliusban 1000-es net + TV + telefon 5999 forint 1év hűséggel
    Tehát akinek volt egy kis esze évek óta DIGI-s volt és 1év hűséggel azóta is 6ezret fizet tehát megspórolja az ONT áramdíját is. Persze itt a telepen is nyavajogtak páran hogy jaj nem mer 1év hűséget mert mivan ha a DIGI tönkre megy vagy eladják vagy orbitális baromságokat mondtak... Bezzeg 16-17éve mikor Telekomnak 2-3év hűséggel volt 11-12ezer az 512kbit ADSL arra mindenki egyből mindent IS aláírt...
    Legtöbb usernek fingilingi router van, utóbbi 2-3hétben csak egy jó pár helyen voltam wifit beállítani és biza közölnöm kellett a tulajdonossal hogy oké hogy 1éves sincs a bika 1200-as router amit javasoltak neki 100-as WAN portos mert ő csak 8ezerért akart routert...
    Mondtam hogy 15-20körül van gigabit WAN-LAN portos normális router
    Úgyhogy sok helyen router módra vissza kell tolnom az ONT-t és kábelen használják meg wifin amit tud esetleg 100-as WAN portra ráteszem a saját routerüket hogy legalább AC wifin 94megabit meglegyen 5GHz miatt...
    Elfelejtik hogy pár hónapja míg nem volt nekik FTTH 100-as nettel vígan elvoltak, most hogy kapják FTTH 1000-et a DIGI a szemét hogy egy megabittel sem lett gyorsabb :U

    Ne aggódj sok helyen jártam, cigire, piára, nagy TV-re playstation-re van ám pénz csak routerre nincs :K

    [ Szerkesztve ]

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Új hozzászólás Aktív témák