Új hozzászólás Aktív témák

  • garga01

    őstag

    válasz 4Grider #100488 üzenetére

    Munkahelyen is le volt adva sokszor hibára, vizsgálták mindenféle módon, nem találtak gondot. Szerelő kijött, mutattam neki modem csere után is ugyanaz volt. Persze először a saját routerre volt fogva a hiba, ki lett iktatva majd visszakötve. Üf szolgálatattal több órás telefonálások, központról reset, firmware küldés. Beleuntam, minden nap többszöri modem indítgatás volt, mert indítás után jó eséllyel ment a hálózat. Csak rohadt idegesítő volt így melózni, hogy random, főleg másolás közben dobálta el a kapcsolatot, elegem lett. Amint köthető lett digi, rendeltem is meg egyből. Az utolsó telefonomnál az üf szolgálat megállapította, h nem tudnak mit kezdeni vele, magasabb szintre küldik. Na abból semmi se lett és lemondtuk szépen. :D
    Ja és annyira isp függő, hogy volt hogy inkább mobilnetről dolgoztam (telenor), mert az kiválóan ment, csak az meg véges. Van ex-Inviteles munkatárs, még akkor félig az invitel volt a szolgáltató, nála is ment...

    [ Szerkesztve ]

    Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

Új hozzászólás Aktív témák