Új hozzászólás Aktív témák

  • Kobe

    veterán

    válasz No.01 #20727 üzenetére

    a nagy akksi miatt alapból egyedi megrendelés lesz, így 2-3 hétbe tuti bele fog telni, hacsak nincs mákod és nincs egy elfekvőben valamelyik nagykernél.

    Az XPS-sel elégedett vagyok, a billentyűzet kényelmes és kellően stabil - egy asus n53hoz képest maga az álom :D de amúgy sem hajlik vagy recseg. A zajszint elviselhető, a bios frissítések általában tartalmaznak valamilyen ventillátorszabályzó frissítést is, tehát szépen lassan fejlesztgetik azért, főleg mert sokan panaszkodnak folyamatos ventillátor ki-be kapcsolásra, felpörgésre. Hálisten nálam ez nem jött elő, kivéve tegnap, amikor hűtőpaddal használtam a gépet, de ez egy másik sztori, a pad vmiért nagyon a gép hűtése ellen dolgozott....
    alapjáraton nem nagyon van hangja, de a 40 fok a gépet is megviseli, így egy enyhe fokozaton jár a venti, közel halktalan.
    az akksi kb 3 centit emel rajta, az alapméretben pedig semmit mert felfelé tolja ugye, nem hátrafelé nyúlik ki .Súlyban nem tudom mennyi plusz jelent, de ugye alapból sem egy könnyű gép

Új hozzászólás Aktív témák