Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • totyax

    aktív tag

    válasz Abu85 #18047 üzenetére

    Te pedig folyamatosan hulladéknak titulálod azt, ami másnál jól működik. Hol is a hiba? Mert biztos nem ott, ahol működik.

    Ha valaki folyamatosan user errort mond olyan problémákra, amik egyértelműen az AMD driver és CCC problémái, akkor hol is a gond? Példának okáért említettem, hogy nemrég (1-2 hónapja) kipróbáltam ezt a hulladék CCC-t, és megemlítettem azt például, hogy az overdrive menü nem igen létezik. Nem csak nálam, más is jelezte, fórumokon is olvastam. Itt az "user error" nevű AMD marketing vallás keretében le lettem hülyézve, nyilván okos és hozzáértő emberek által. Kijött egy béta driver az AMD-től most (legalább bevallják hogy mennyit ér a CCC-jük a jelen állapotában - több éve), és mit olvasok a változáslistában, jé:

    AMD Catalyst Control Center – intermittently missing Overdrive page.

    Egy hiba miatt nyilván nem tekinthető hulladéknak tekinthető egy program. De nem csak egy hiba van, rengeteggel találkoztam, csak nem biztos hogy van értelme közölni mindet ha látom, hogy marketingesek hada igyekszik az embereket meggyőzni arról, hogy a hiba az ő készülékükben van. Ráadásul egy olyan embernek, aki nem ma kezdte a szakmát.

    A ph!-n máshol is megfigyelhető hogy a marketing és a hazugság sokszor elnyomja, vagy próbálja elnyomni az igazságot. Például van egy olyan hogy ph! megbízhatóság nevű dolog. Tán fél-egy éve rendeltem egy terméket, kiderült hogy köze nincs ahhoz amire hirdetve lett, be is jelentettem a megfelelő fórumra többször is. Az eredménye az lett, hogy az illető még csak "fekete pont"-ot sem kapott, nem minthogy csalót törölték volna az oldalról. Akkor minek van ez az egész ph! megbízhatóság nevű valami? Vicc? Vagy karöltve csalunk az eladóval és a hasznot bezsebeljük? Ki tudja :)

Új hozzászólás Aktív témák