Új hozzászólás Aktív témák

  • csaba951

    veterán

    válasz kugli81 #416 üzenetére

    >-l nem minnél nagyobb annál jobban dolgozik és magassabb értéknek kellene lennie???

    Tudtam, hogy valaki benézi majd a Bitcoin (Mhz/s) és Litecoin (kh/s) adatokat! ;]

    A saját igényeimnek ezek a kapcsolók feleltek meg a legjobban:

    Bitcoin
    "C:\Program Files (x86)\BitcoinUtils\cgminer\cgminer.exe" --auto-gpu --temp-target 68 --temp-hysteresis 1 --gpu-engine 670-850 --gpu-memdiff -150 --gpu-powertune -20 --auto-fan --gpu-fan 30-48 -I 7

    Litecoin
    "C:\Program Files (x86)\BitcoinUtils\cgminer\cgminer.exe" --scrypt --shaders 1280 -I 12 --temp-target 68 --temp-hysteresis 1 --auto-gpu --gpu-engine 900-1150 --gpu-memdiff -150 --gpu-powertune -20 --auto-fan --gpu-fan 30-48

    Az -o -u -p kapcsoló természetesen nem látható. A kapcsolók jelentését ebben a hozzászólásban találod meg. A fenti kapcsolók speciálisan az én igényeimnek felelnek meg. Más embernél, rendszernél máshogyan kell finomhangolni a programot.

    Próbálkoztam a volt beállítás módosításával is, de sajnos nem fogadta el a rendszer valamiért. A powertune beállítást elfogadta, de kb. semmilyen hatást nem tapasztalok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák