Új hozzászólás Aktív témák

  • b0bcat

    addikt

    Sziasztok!

    Lehet, hogy nem a legjobb helyen teszem fel a kérdést (ez esetben kérném, hogy irányítsatok el a megfelelő helyre), de hirtelen nem találtam megfelelőbbnek látszó topikot... :U

    Van egy asztali gépem, amin játszani szoktam, de úgy érzem, kezd kevés lenni. Ezek a főbb paraméterei:

    alaplap: ECS A880GM-M7
    proci: AMD Athlon II X3 460
    RAM: 4 GB DDR3
    VGA: Gigabyte AMD Radeon HD6670

    Full HD monitort használok hozzá, amin a két kedvenc játékom, a Call of Duty MW3 és a Starcraft 2 is még éppen jól elfut, de az utóbbi játék néha belassul, illetve belenéztem a CoD Black Ops 1-be is nemrégiben, és visszább kellett vennem a felbontást, mert borzasztó lassú volt. :(

    Kérdéseim:

    - A fentiek közül mit kellene elsősorban cserélnem ahhoz, hogy ne érezzem lassúnak a gépet ezeknél a játékoknál? (Tisztában vagyok vele, hogy ez nem egy kimondott gémer konfig, de nekem nincsenek is érzésem szerint irreális elvárásaim vele szemben. :U) Nekem a VGA az első számú tippem, a proci pedig a második, de nem vagyok szakértő, ezért fordulok hozzátok. ;)

    - Még olyan problémám is van a géppel, hogy néha (nem mindig) borzasztóan hosszan tölt. A két említett kedvenc játékomnál rendszeresen előfordul, hogy jóval hosszabb ideig tölt, mint kellene. (Egy Seagate Barracuda vinyó van benne.) Ez a HDD hibája lehet?

    Előre is köszönöm a segítséget! :R

    Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

Új hozzászólás Aktív témák