Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HartgeH3-2.8

    addikt

    válasz vati #38403 üzenetére

    Szia

    Köszönöm a válaszod. Nálam is hasonló 50 fok környéke böngészés alatt, de hűtőpad is van alatta. Ami engem zavar, hogy a szerk: gpu boost-ot néha bepörgeti indokolatlanul, tehát ránézek az AC-re és csutkán kimaxolva a teljesítmény. Minek pörgeti be? Ráadásul fapad perfomance módban. Mert ha még TURBO módban hagynám azt mondom oké. Összességében okos, mert perfomance módban 60 fokig nem indul be semmi venti, 60 fok felett kezdi magát pörgetni. Turbó módban viszont hagy benne egy olyan alap 1000-1500 fordulatot, így szépen akár 40 fok is marad böngészés,videózás közben ami amúgy szimpatikus. Idle meg akár még alatta is ha nem csinálok semmit. Most a Manor Lords amit kipróbáltam a gamepass kínálatában, mint a kés a vajba. De bekapcsoltam a DLSS módot mert újabban zavar, hogy egyszerűen végzi a gép a dolgát. Azaz leadja a teljesítményt amit kell, de az fogyasztással azaz hőtermeléssel jár. Én meg csodát akarok, hogy 50 fok. De olyan nincs még FHD/60 alatt sem. Ezért most ilyen medium/high DLSS és szépen 50-60 fok között ketyeg, ventik ilyen laza 2000-es fordulaton. Kisebb csoda mondjuk, mert kevés játék tudja ezt, de a Manor Lords baromira jól van optimalizálva. Még egy röcc se volt soha. Így 2 év után is maximálisan elégedet vagyok ezzel a géppel, pedig mennyien le akartak beszélni, egyedül KH kolléga mondta adjak neki esélyt.

    Most VGA csere projekt LENNE az asztaliba, csak nagyon nem tetszenek az árak, ezért most a laptop lett a mindenes munkába otthon, de szépen állja a kihívásokat. Kíváncsi leszek ez a hardver meddig lesz életképes teljesítményben. Eddig panaszom nincs rá. Igaz nem is kérek tőle sokat. Medium/High 60 fps.

    Igazad van elengedem ezt a kikapcsolósdit, mert akkor meg a cpu melegedne jobban, így legalább egyenletesen melegszik a két oldal. **Amit nem értek, hogy időnként miért indulnak meg mégis a ventik** Én hiába dózeroltam le az AC-t egyszer ugyan úgy benne maradt a folyamatokba, és bele tud nyúlni a gépbe, ha nem akarom akkor is. Full egy automata ilyen hülyebiztos az egész rendszer. Amúgy végülis nem baj.

    [ Szerkesztve ]

    Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

Új hozzászólás Aktív témák