Új hozzászólás Aktív témák

  • kovi831

    aktív tag


    Na képek magukért beszélnek!A proci megakaszthatatlan, 2 1080p video ment egy időben és egy youtube videó + 1 videó konvertálás.Az anyag 25 gigás mpeg volt, kb így is 1 óra 5 perc alatt végzett.Hőmérséklet 62-65 között alakult.A 6000-es x2-sem 6-8 órát írt ki és mellette már nem maradt erő semmire.
    Na azt egyébként nem tudom, hogy az kb. 60 Watt fogyasztás amit az asus progi kiír az valós-e.Viszont gyanúsan meleg levegőt tolt ki.Csak azt akarom mondani, hogy egy 60 wattos izzó nem fűt ennyire, bár lehet tévedek...lehet csinálok egy lámpával egy ventis tesztet. :DDD

    Annyi zavart, hogy az órajel 5 másodpercenként 4Gz-ről 3.4-re esett vissza.Nem tudom, hogy ez a tdp miatt volt-e vagy a cool-n-quiet miatt.Jól tudom, hogy ha a proci túllépi a megengedett wattot akkor visszaveszi a tdp-t, órajelet/fogyasztást?

    Az meg, hogy egy i3/i5Ii7 proci 15 percel hamarabb konvertál, azért az árért az intel d@gja fel magának a cpu-ját!

    Milka 78:
    Én úgy gondoltam az EVO már elég lesz, remélem 7 év után sem pukkannak ki a kondik.
    Most különben én sem tudok tuningolni az 500Wattos Chieftec megadta magát, ciripel benne valami, nagyobb terhelésnél leáll vagy nem bír elindulni.És most egy 400Wattosról(MS industrial) üzemel a bullom.Ez szörnyű veszek egy fullos konfigot oszt a táp meg beszarik. :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák