Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    válasz Parci #71340 üzenetére

    Vonjuk ki a képletből a kéköves fórumert, meg drlenkei féle arcokat. Azok akik tényleg a tűz körül ténykednek napi szinten, sem értenek egyet mindenben... És ne a kis Kárpát-medence pocsolyára gondolj hanem kicsit globál képet nézve... Az eltérő védekezés nem csak a poilitika de a szakemberek eltérő javaslatai miatt sem egyformák a világban...

    gúnyolódni egyébként én is tudok. kezdjek el tréfálkozni banhammerrel a kezemben? remekül el tudom szórakoztatni magam!

    Nem tudom, hogy ezt most nekem írod, vagy a másik két srácra gondolsz...?

    #71348 Lauda : Az a poén, hogy nem emelkedő számok voltak a lezárás előtt...egy sávon belül mozogtak a számok. Nem folyamatosan emelkedő volt... Így következésképpen bukik az elmélet, hogy emiatt lett kordában tartva. Ráadásul a zárás miatt, még csökkenést vártak eleinte...
    De számomra teljesen meglepő, hogy ilyeneken rágódunk...de az senki nem fura, hogy 7-8000 ember egyidejű ellátása gondot okoz egy közel 10 milliós országban...úgy, hogy már lassan 1 évük volt rendezni a sorokat.

    [ Szerkesztve ]

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák