Új hozzászólás Aktív témák

  • Yayoh

    aktív tag

    Nagy Dani:
    "Elérkezett a pillanat... egy nagyon hosszúra nyúlt téli szünet után óriási hírekkel jelentkezünk! Hatalmas megtiszteltetés számomra, hogy bejelenthetem:
    KARRIEREMET A Zengő Motorsport WTCC-S PILÓTÁJAKÉNT FOLYTATHATOM! Irány a Világbajnokság!
    Néha még mindig meg-meg könnyezem, szerintem nem kell leírjam, mekkora dolog ez számomra... mindössze 17 évesen egy ilyen lehetőséget kapni... Ezen a ponton meg is ragadnám a lehetőséget, hatalmas köszönetet szeretnék mondni a Zengő Motorsport teljes alakulatának a belém vetett bizalomért, és azért, mert ezekben a pillanatokban is emberfeletti módon harcolnak, hogy Ficza Fecóé mellet az én autóm is ott lehessen a rajtrácson Franciaországban! Továbbá nagy-nagy köszönet a családomnak, támogatóimnak és a közeli barátaimnak minden támogatást! Mai nap lesz az utazás, amely várhatóan 2 napos túra lesz, Fecóval együtt utazunk, jó barátok vagyunk, elütjük az időt majd! :)) Később jelentkezek, a hétvégén rengeteg exkluzív tartalom lesz itt elérhető! Köszönöm a bizalmatokat!"

    Akkor ezek szerint Ficza kapja meg Norbi autóját.

Új hozzászólás Aktív témák