Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cs1csó

    félisten

    válasz Peterhappy #82522 üzenetére

    Ha bemész az eszközkezelőbe és eltávolítod a drivert majd csinálsz egy gép restartot elvileg vissza kellene tenni magától a korább vagy az alap drivert. A driver booster free annyival jobb mint a driver easy, hogy csak egy kattintás és telepíti a driver-t a driver easy-nél magadnak kell az eszközkezelőben betallózni a mappát ahol telepítő van. Persz a driver booster mást is akar telepíteni meg zargat egy idő után stb.
    A driver booster amúgy kilistázza a hiányzókat vagy a csak frissítendőket és a pipát kivéve tudod csak azt telepíteni amit szeretnél.
    A megfelelő használat szerintem - amikor használtam így csináltam és másoknak is ezt ajánlom - hogy egy tiszta winodws telepítés után (első az nvidida driver telepítése mert a windows 10 sír a képernyőillesztő hiánya miatt) és utána telepíteni az iobit driver booster free-t amit talál frissíteni majd csinálni egy gép restartot és folytatni a win update lefuttatásával programok telepítésével beállításával stb.
    A végén az iobit driver booster free-t lehet uninstallálni is. Ha egy-két év múlva lesz csak újratelepítve a rendszer elég lesz majd akkor megint telepíteni és lefuttatni ennyi. DE már működő rendszeren nem szoktam frissíteni a drivereket manuálisan.
    Sőt az utóbbi windows reinstallnál már nem is foglalkoztam ilyesmivel hagytam, hogy a windows telepítsen minden driver-t, (kivétel az Nvidia és a Realtek Audio driver) és semmivel sem érzem jobbnak vagy rosszabnak a gépet.

    Jinxb1rd
    Ezt nem értem. Nálam - csak sima alaplapi Realtek HD Audio - a windows magától csak egy ÁLTALÁNOS hangillesztőt telepít, tehát ameddig én - jellemzően sopftpedia-ról töltöm le - nem telepítem manuálisan addig az általános hangillesztő van, volt hogy nem is tettem fel a Realtek HD Audió-t hanem hagytam a win gyári drivert.

    Nem tudom nálad mi lehet, amúgy ha régebbinek érzékel egy driver-t annál ami fent van nem is engedi telepíteni, kiírja hogy már telepítette a legfrissebb drivert stb.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák