Új hozzászólás Aktív témák

  • mpo

    veterán

    válasz Vtwo #75332 üzenetére

    Sokféle antivírus programot és tűzfalat kipróbáltam az elmúlt több mint húsz év alatt.
    Már elég régóta az AVG Free-t használom, (lehet, hogy megveszem 30%-os áron), néha a Defendert is futtatom, Malwarebytes is van.
    A Defender régen nem teljesített jól, amit az AVG fölismert, a Defender nem, ezért maradok az AVG mellett.

    Múltkor tettem ki egy képet az antivírus programok tesztjéről (2017. december, ha jól emlékszem) és a Defender ott már jól szerepelt.
    Már nem cserélgetem a vírusirtókat a tesztek alapján, mint régebben. Külön tűzfal sincs.

    Tegnap este ugrott föl az AVG ablaka, most újra elmentem az oldalra és erről screenshotot mellékelek.

    Ha gondolod megnézheted, hogy a te védelmi rendszered is észreveszi-e.
    [kép]

    Ha kétségeim vannak a virustotal.com-ot igénybe veszem, mint tegnap az itt kirakott foobar screenshot után is.

    Nem szeretem a reklámokat, ADP-t használok, nekem elég, nem bonyolult, nincs reklám.
    A Firefox Quantumot használom (Noscript, Ghostery, ADP, HTTPS Ewerywhere) kiegészítőkkel.

    Érdekes módon a reklámblokkolókat ajánlgatják, de a Noscript szóba sem került két éve.
    Megnéztem az addons.mozilla.org-on, letöltések számát.

    NoScript Security Suite 1 503 550
    Adblock Plus 13 070 262
    uBlock Origin 5 222 835
    uMatrix 85 584

    A vitatkozó kedvűeknek írom, ismerem a mondást:
    Egyél tehénszart. Egymilliárd légy nem tévedhet.

    Ha érted, akkor már elavult.

Új hozzászólás Aktív témák