Új hozzászólás Aktív témák

  • Downsampling

    senior tag

    válasz #82146048 #66778 üzenetére

    ...én eddig úgy voltam a (néhány apró kivételtől eltekintve) a Windows 10-zel, mint az az ember, aki élete nagy részében legfeljebb a fejfájás-csillapítókon keresztül találkozott a gyógyszerekkel, az orvoslással. Észre sem vettem, hogy mi mikor frissül, változik (na jó, ezt azért észre vettem), úgy nagyjából gördülékeny volt eddig szinte minden. Azt nem mondom, hogy rajongok a MS-ért, de mint tudjuk, a másik oldal sem feltétlenül jobb. Most viszont légy került a levesbe (vagy szar a palacsintába). Ami úgy már felettébb bosszantó, hogy ráadásul nem is hibákat javítottak, hanem "csak" funkciókat bővítettek. Így meg pláne nem érzem szükségét, hogy letöltsem (csak anno annyira nyomult itt is, meg a telefonjaimon is az Insider program, hogy végül regisztráltam rá - most már bánom) a 1709-et.
    Ugyanakkor eddig túrtam a netet, hogy van-e valami összefüggés a PS és Camera Raw, illetve LR problémák és a 1709 között, és semmit sem találtam. Tehát felmerült bennem, hogy akkor a hiba az én készülékemben van, tehát lehetséges, hogy ezt nekem kell megoldani. Éppen ezért most azon ügyködöm, hogy letöltsem újra a 1709-et (immár vagy ötödszörre?), ellenben az történik, hogy letölti, majd amikor újraindul, hogy frissüljön a rendszer, simán csak újraindul és már nem telepíti. Lehetséges, hogy megelégelte, hogy ennyiszer uninstalláltam? Most épp megint töltöm le, ha ezek után sem fog települni, akkor hagyom a francba... Majd megjön, amikor akar - vagy nem...

Új hozzászólás Aktív témák