Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz saelin #40644 üzenetére

    +(#40643) waslaw

    Köszönöm a segítségeket...
    Végül úgy oldottam meg a problémát, hogy kicsinyített nézetben kihúztam az ablakot majdnem fullscreen-re, és így zártam be...
    Ezt megjegyezte,ami már sokkal előnyösebb mint az eddigi icipici ablak, ráadásul sz@r helyen....
    Új ablak nyitásnál fullscreen nyílik ahogy kell, ha pedig tálcára rakom az "előző" ablakot, és úgy nyitok újat, így már legalább majdnem fullscreen, normális helyen...ez már elegendő számomra...
    Köszönet...

    ps:
    Ami számomra furcsa ettől függetlenül:
    -Új ablak nyitás fullscreen történik
    -Amennyiben fullscreen meg van nyitva (chrome)ablak a következőt is(jobb klikk új ablak) fullscreen nyitja...
    -Ellenben ha tálcára van rakva a böngető, és úgy nyomok jobb klikk új ablak-ra kicsinyített nézetben nyitja az ablakot..... :U
    De ez már nem annyira zavaró számomra a fent leírt "megoldás" miatt...csak szőrszálhasogatás, és érdekes (érthetetlen) számomra

    Egyébként nekem semmi gondom a chrome-al...mondjuk egyszerű mezei böngészésre használom, illetve chromecast-el egyéb dolgokra...
    A melóhelyi gépeimet, és Droid telefonomat szinkronizálom velük, elég sok google szolgáltatást használok aktívan,,,,(az igényeimhez képest)tökéletesen teszi a dolgát...
    A "melós" notebookot meg csak szelektíven szinkronizálom...mert arra meg még kényesebben ügyelek, hogy ne legyen "beteges-szemetes" :D
    De kinek mi.... :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák